Bugün, 5 Şubat Pazartesi günü, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin tarafından yapılan açıklamaya göre okullar açılıyor. Bakan Tekin, yeni dönem için önemli mesajlar verdi. Sosyal medya aracılığıyla yaptığı paylaşımda şunları söyledi:
“Eğitim ailemiz yeni bir döneme başlayacak. Bu dönemde öğrenci, öğretmen, veli, idareci ve halkımızın her kesimi üzerine düşen sorumluluğu yerine getireceğine inanıyoruz. Vatanımızın ve evlatlarımızın geleceği için elinden geleni yapacaklarına olan inancımızla, çocuklarımız için bütün imkanlarımızı seferber etme çabasında olacağız. Yeni dönemin hayırlara vesile olmasını ve ülkemize güzellikler getirmesini diliyorum.”
(BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)