Her yıl 10 Kasım’da, cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü milletçe özlemle yâd ediyoruz. Kahraman ecdadımızın mücadelesini cumhuriyetle taçlandıran büyük önderimizi ve silah arkadaşlarını minnetle anıyoruz.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bize bıraktığı en büyük emanet olan cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmak için her birimize büyük görevler düşmektedir. Cumhuriyetimizi daha da ileriye taşıyarak gelecek nesillere daha güçlü bir Türkiye bırakmak en büyük hedefimizdir.
Bu özel günde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, emanetlerine sahip çıkmaya ant içiyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümünde, onun ilkeleri doğrultusunda daha da güçlenerek ilerlemeye devam edeceğiz.
Ruhun şad olsun Gazi Mustafa Kemal Atatürk!