Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 2024 yılının ilk ders saatinde Gölbaşı Adem-Bilhan Uysal İlk ve Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrenci ve öğretmenlerle bir araya geldi. Ziyaret kapsamında Bakan Tekin, okulun bayrak törenine katıldı ve sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet etti.
Bakan Tekin, öğrencilerle birlikte hayat bilgisi dersine katılarak öğrencilerin isteklerini dinledi.
Okulun öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen Bakan Tekin, onların yeni yılını kutladı. Öğretmenlerle yapıcı bir görüşme gerçekleştiren Bakan Tekin, öğretmenlerin fikirlerine önem verdiğini belirtti.
Öğretmenler, Bakan Tekin’e teşekkür ederek bu tür buluşmaların kendilerini motive ettiğini ifade ettiler.
Bakan Tekin, gelecekte de düzenli olarak okul ziyaretleri gerçekleştirerek öğretmenlerle bir araya gelmeyi sürdüreceğini ve onların yanında olacağını vurguladı.
- Bakan Tekin’in ziyareti, öğrenci ve öğretmenler arasında olumlu bir etki yarattı ve eğitim camiasında heyecan yarattı.
- Öğretmenler, Bakan Tekin’in öğretmenlerin görüşlerine değer vermesinden ve destek olmasından memnuniyet duyduklarını belirttiler.