Öğretmenin Hastalığı Yenerek Öğrencileriyle Buluşması

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Eğitim Bakanlığı, Antalya’nın Manavgat ilçesindeki bir anaokulunda görev yapan Ana Sınıfı Öğretmeni Ayşegül Kara’nın hastalığı yenerek öğrencileriyle buluşmasını sevincini duyurdu. İki yıl süren bir hastalığı atlatan öğretmen, sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşayarak sınıfındaki öğrencilere döndü.

Milli Eğitim Bakanlığı, bu duygunun paylaşımını sosyal medya hesapları üzerinden yaparak, “Antalya’nın Manavgat ilçesinde görev yapan Ana Sınıfı Öğretmeni Ayşegül Kara, hastalığı yenerek iki yıl sonra öğrencilerine kavuştu, okul âdeta bir bayram yerine döndü…” ifadeleriyle bu güzel anıyı paylaştı.

Öğretmenin, “En büyük motivasyon kaynağım moral oldu.” sözü, sevginin ve moralin insanın iyileşme sürecinde ne kadar etkili olduğuna işaret ederken, Bakanlık da bu duyguları vurgulayarak öğretmenin tekrar aralarında olmasından duyduğu mutluluğu paylaştı.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın, “Hoş geldin öğretmenim! MEB” notuyla paylaştığı bu güzel haber, eğitim camiasının dayanışma ve sevgi dolu anlarını yansıttı. (Bilim Sağlık ve Haber Ajansı)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Öğretmenin Hastalığı Yenerek Öğrencileriyle Buluşması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir