Öğretmenlerle İstişare Toplantıları Devam Ediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Rami Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen buluşmada il ziyaretlerinde öğretmenlerle bir araya geldiklerini ve Öğretmen Odası Buluşmaları düzenlediklerini belirtti. Bakan Tekin, öğretmenlerle yapılan istişarelerin sonucunda sahadan gelen talepler doğrultusunda birçok yeni uygulamayı hayata geçirdiklerini vurguladı. Ayrıca, okul yöneticilerinin artık iller arası atamalarda öğretmen olarak yer değişikliği yapabildiğini ve istemeleri halinde okul yöneticisi olma imkanı tanıyacaklarını açıkladı.

Müfredat Güncellenmesi Önemli Bir İhtiyaç

Bakan Tekin, dünyada ve ülkemizde yaşanan bilimsel ve teknolojik gelişmelerin, çağın gerektirdiği temel bilgi, beceri ve değerlere sahip bireylerin yetişmesi için müfredatın güncellenmesi ihtiyacını doğurduğunu belirtti. Bu doğrultuda, Müfredatla ilgili çalışmaların devam ettiğini ve tamamlandığında kamuoyuyla paylaşılacağını ifade etti.

Öğretmenlerin Görüş ve Beklentileri Değerlendiriliyor

Öğretmenlerin Görüş ve Beklentileri Değerlendiriliyor

Bakan Tekin, eğitim alanındaki görüş, öneri ve beklentileri doğrudan öğretmenlerden dinleyerek her türlü imkanı kullanarak öğretmenleri desteklemeye devam edeceklerini belirtti. Öğretmenlere verilen değerin altını çizen Bakan Tekin, sahada karşılaştıkları sorunları kendisine iletmeleri için öğretmenlere fırsat tanıdıkları için teşekkürlerini iletti.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Öğretmenlerle İstişare Toplantıları Devam Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir