Sınıf Geçme Teşekkürü

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’da görev yapan öğretmenler, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’e sınıf geçme düzenlemesi için teşekkür etti. Bakan Tekin, Abidinpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi ve mesleki eğitim başta olmak üzere eğitim konularında istişarelerde bulundu.

Okulun öğretmenler odasında gerçekleşen buluşmada Bakan Tekin, öğretmenlerin alanlarıyla ilgili beklenti ve tavsiyelerini dinledi. Sınıf geçme ile ilgili yapılan yasal düzenleme için Bakan Tekin’e teşekkürlerini ileten öğretmenler, öğrencilerinin mesajlarını ve taleplerini de iletti. Bakan Tekin, ihtiyaçların giderilmesi için çalışmalara başladı.

“Öğretmenlerimiz, çocuklarımızı yetiştiren ve onlarda iz bırakan en değerli rehberlerimizdir” diyen Bakan Tekin, öğretmenlerin tecrübeleri ve birikimleriyle eğitim süreçlerine dair beklentilerini önemsediğini belirtti. Her toplantıda önerilere açık olduklarını vurgulayan Tekin, öğretmenlerle yapılan istişareleri değerli bulduğunu ifade etti.

Tekin, ziyareti sırasında bir sınıfa da konuk olarak öğrencilerle dersleri hakkında sohbet etti. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sınıf Geçme Teşekkürü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir