1. Haberler
  2. Eğitim
  3. Tercih Destek Programı ve Üniversite Tavsiyeleri

Tercih Destek Programı ve Üniversite Tavsiyeleri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’da Gerçekleştirilen Tercih Destek Programı

İstanbul'da Gerçekleştirilen Tercih Destek Programı

Öğrenci Platformu tarafından Bahçelievler Belediyesi iş birliğinde düzenlenen Tercih Destek Programı’nın ilk etkinliği İstanbul’da gerçekleştirildi. Program, 500 üniversite adayının katılımıyla gerçekleşti.

Bakan Tekin’den Tercih Yapacak Gençlere Tavsiyeler

Bakan Tekin'den Tercih Yapacak Gençlere Tavsiyeler

Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin: “Kendi Dünyanızı ve Yeteneklerinizi İyi Görerek Tercih Yapmalısınız” diyerek gençlere tercih sürecinde kendi iç dünyalarını ve yeteneklerini dikkate almaları gerektiği tavsiyesinde bulundu. Bakan Tekin, doğru tercihlerin hayat boyu mutluluk getireceğine vurgu yaptı.

Üniversite Hayatı ve Kariyer Planlaması

Bakan Tekin: “Üniversitede sadece derslerle değil, çeşitli etkinliklerle de kendinizi geliştirin. Bu sayede sadece akademik değil, sosyal anlamda da donanımlı bir birey olursunuz.” şeklinde gençlere üniversite hayatında derslerin ötesinde fırsatları değerlendirme çağrısında bulundu.

Bakan Tekin: “Üniversite eğitiminin yanı sıra gençlerin ülke için fikir üretecek, değerler yaratacak bireyler olmaları önemlidir. Bu şekilde hem kendilerini geliştirirler hem de ülkeye daha fazla katkı sağlarlar.” şeklinde konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Tercih Destek Programı ve Üniversite Tavsiyeleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir