Nükleer Tıp Uzmanı Prof.Dr. Işık Adalet’in Ardından
İstanbul Tabip Odası tarafından yapılan açıklamaya göre, 1983 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olan ve uzun yıllar nükleer tıp alanında hizmet veren saygıdeğer üyemiz Prof. Dr. Işık Adalet’in aramızdan ayrıldığı büyük bir üzüntüyle öğrenilmiştir.
Merhum hocamızın cenazesi 23 Eylül 2022 Cuma günü saat 10.30’da Aziz Sancar Amfisi’nde düzenlenecek törenin ardından, Zeytinburnu Merkez Efendi Camii’nde öğle namazının kılınmasının ardından Göktürk (Eyüp) Aile Kabristanı’nda toprağa verilecektir.
Başta ailesi olmak üzere, yakın çevresinin ve meslektaşlarının derin acısını paylaşıyor, İstanbul Tabip Odası Yönetim Kurulu olarak tüm tıp camiasına ve sevenlerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.