1. Haberler
  2. Sağlık
  3. Bakan Koca’nın Paylaştığı Temizlik Görevlisinden İlham Veren Başarı Hikayesi

Bakan Koca’nın Paylaştığı Temizlik Görevlisinden İlham Veren Başarı Hikayesi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bakan Koca: Temizlik Görevlisinden İlham Veren Başarı Hikayesi

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, azimle çalışmanın önemini vurgulayan etkileyici bir hikayeyi paylaştı. Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Endokrin Servisinde görevli temizlik görevlisi Melisa, aynı hastanenin tıp fakültesini kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Bakan Koca, Melisa’nın başarısını şu sözlerle duyurdu: “Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrin Servisinde Temizlik Görevlisi olarak çalışan Melisa, çalıştığı hastanenin tıp fakültesini kazandı. Hekimlik çocukluk hayaliydi. Başarısı için kutluyoruz. Aramızdaydın ama bu daha özel bir hoş geldin Melisa!

Melisa: “İntörn Doktorlar Gibi Olmak İstiyordum, Başardım”

Melisa, sevincini paylaşarak şunları söyledi: “Endokrin servisinde temizlik personeli olarak çalışıyorum. Bu yıl sınava girdim ve kazandım. Nasip olursa hastanemizde tıp fakültesine gireceğim. Annem çok mutlu oldu. Burası çok güzel bir hastane. Hayallerim vardı, gerçek oldu. Koridorda yürüyen intörn doktorları koridorda görüyordum. Onlar gibi olmak istiyordum. Akşam okula gideceğim, gündüz de görevimin başındayım.

  • Serviste görevli Prof.Dr. İbrahim Şahin ise şunları ekledi: “Gerçekten ilham veren bir hikaye. Biz de çok gururlandık.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bakan Koca’nın Paylaştığı Temizlik Görevlisinden İlham Veren Başarı Hikayesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir