1. Haberler
  2. Sağlık
  3. Bayraklı Şehir Hastanesi Açılışı ve Sağlık Çalışanlarındaki Görevlendirme Süreci

Bayraklı Şehir Hastanesi Açılışı ve Sağlık Çalışanlarındaki Görevlendirme Süreci

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bayraklı Şehir Hastanesi Açılışı

İzmir’de önemli bir sağlık hizmeti noktası olan Bayraklı Şehir Hastanesi’nin açılışı, bekleme ve ertelenme süreçleriyle sonunda gerçekleşti. İlk etapta bazı aksaklıklar yaşansa da hastane artık hasta kabulüne başladı. Sağlık sektöründe çalışanlar ve hastalar için hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Sağlık Çalışanlarının Görevlendirilmesi

Yeni açılan şehir hastanesinde görev almak isteyen sağlık çalışanlarının ilk görevlendirmeleri yapıldı. Ancak bazı arkadaşlarımız, ikamet durumlarından dolayı sıkıntı yaşadılar. Sağlık Müdürlüğü ile yapılan görüşmeler sonucunda, görevlendirmelerin yeniden değerlendirileceği ve istekleri doğrultusunda görev yerlerinin belirleneceği bilgisi alındı. Bu süreçte sabırlı olmak ve anlayışlı davranmak önemli.

Bilgi Akışı ve İletişim

Özellikle sivil toplum örgütleri olarak, sağlık sektöründe bilgi kirliliği yaratmamak ve doğru bilgileri paylaşmak önemlidir. Kaotik bir ortam oluşturarak veya yanlış bilgilerle hareket ederek sorunları artırmak yerine, sağlık çalışanları ve hastalar arasında etkili iletişimi sağlamak gerekmektedir. Sağlık idareleriyle işbirliği içinde olmak, eksiklikleri anlayışla karşılamak ve çözüm odaklı yaklaşmak herkes için faydalı olacaktır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bayraklı Şehir Hastanesi Açılışı ve Sağlık Çalışanlarındaki Görevlendirme Süreci

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir