Doç. Dr. İbrahim Erdinç Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasında yarışan Kalp Cerrahı Doç. Dr. İbrahim Erdinç, 5. soruda elenerek yarışmadan ayrıldı. Dokuz Eylül Tıp Fakültesi mezunu olan Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Erdinç, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapmaktadır ve eylül ayında hastanenin kapatılması planları bulunmaktadır.

ATV kanalında yayınlanan “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasına katılan Dr. Erdinç, 5. soruda elenmesine rağmen yarışma başında Oyuncu ve Program Sunucusu Kıvanç Tatlıtuğ ile keyifli bir sohbet gerçekleştirmiştir. Bekar olduğunu belirten Erdinç, ailesine oldukça düşkün olduğunu ve bugüne kadar kendisini hak edecek biriyle karşılaşmadığını ifade etmiştir. Seyahat etmeyi, kitap okumayı ve akademik çalışmalar yapmayı seven Doç. Dr. Erdinç, dünya genelinde 73 ülke gezdiğini ancak Türkiye’deki 81 ilin tamamını ziyaret etmediğini dile getirmiştir. Gelecekte yaşlandığında Türkiye’nin tüm illerini gezmeyi planladığını belirtmiştir.

Doktor Erdinç’in Bilemediği Soru

Efsaneye göre, Gordion düğümünü çözen kişi kimdir?

  • A) Jül Sezar
  • B) Napolyon Bonapart
  • C) Büyük İskender
  • D) Cengiz Han

Dr. Erdinç, “C şıkkı, son kararım derken. Doğru cevap Büyük İskender çıktı.” (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı) – Özel Haber

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Doç. Dr. İbrahim Erdinç Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir