Dr. Cemil Tugay Ziyaretlerine Devam Ediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, Moda Tekstil Konfeksiyoncular Sitesi (MTK) Yönetim Kurulu’nu ziyaret etti. Başkan Tugay, “Bu şehre hizmet, bizim boynumuzun borcu. İçimizde böyle bir duyguyla bu görevlere talip olduğumuzu bilin. Hem bize güvenin hem de bize sahip çıkın. Bu şehir Dr. Behçet Uz’u belediye başkanı yaptı bir de Dr. Cemil Tugay olsun. Görelim bakalım neler oluyormuş” diye konuştu.

Dr. Behçet Uz Benzetmesi

Dr. Behçet Uz Benzetmesi

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Cemil Tugay, Bornova Belediye Başkan Adayı Ömer Eşki ve geçmiş dönem Bornova Belediye Başkanı Olgun Atilla ile İzmir’in önemli tekstil üretim merkezlerinden biri olan MTK’yi ziyaret etti. Tugay’ın Dr. Behçet Uz benzetmesi, şehirde tartışmalara sebep oldu.

Cemil Tugay’ın Anılarından Bir Kesit

İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, MTK Yönetimi’ne ekonomik sıkıntıların aşılması için kadınlara yönelik ev eksenli çalışma modeli önerisine karşılık, annesinin dikiş dikerek kendisini dershaneye gönderdiği anısını paylaştı. Tugay, zorluklarla dolu geçmişini hatırlatarak şunları söyledi: “Benim babam öğretmendi, annem ev hanımıydı. Lise son sınıfa geldiğimde dershaneye gitmem gerekiyordu. Annem geceler boyu dikiş dikerek beni dershaneye gönderdi. Çok yüksek bir puanla Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandım.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Dr. Cemil Tugay Ziyaretlerine Devam Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir