Genç Sağlık Sendikası İstanbul Şubesi 1. Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz günlerde gerçekleştirildi. Sendika, sağlık ve sosyal hizmet alanında hızla büyümeye devam ediyor ve şubeleşme çalışmalarını sürdürüyor.
Genel Kurul Katılımcıları ve Konuşmalar
Genel Başkan Osman Kaya, Genel Sekreter Furkan Ali Çiftçioğlu ve diğer genel başkan yardımcılarının da katılımıyla gerçekleştirilen genel kurulda, İstanbul İl Başkanı Orhan Oktar tek liste ile seçildi.
Hedefler ve Mesajlar
Genç Sağlık Sendikası Genel Başkanı Osman Kaya, yapılan açıklamada, Türkiye genelinde her noktada şubeleşmeyi hedeflediklerini vurgulayarak, İstanbul ve diğer illerdeki tüm şubelerin sağlık çalışanlarının bir araya geldiği birer ev olduğunu belirtti.
İstanbul şubesinin açılışı sırasında Türk Bayrağı’nın dalgalandırılması geleneğini sürdüren sendika, camiaya umut aşılamaya devam ediyor.
(BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)