Genç Sağlık Sendikası üyeleri için verilen sözler bir bir yerine getirilmeye devam ediyor. 8-9-10 Mart tarihlerinde Antalya Belek’te düzenlenen organizasyonda, 5 yıldızlı bir otelde ağırlanan 1500’ü aşkın üye unutulmaz anlar yaşadı.
Organizasyon kapsamında üyelerin kişisel ve akademik gelişimlerine katkı sağlayacak bir dizi eğitim düzenlendi. Ayrıca, sosyal ve kültürel etkinliklerle stres atabilecekleri ve sosyal hayatın tadını çıkarabilecekleri ortamlar oluşturuldu.
Organizasyonun değerlendirmesini yapan Kamu Birliği Konfederasyonu ve Genç Sağlık Sendikası Genel Başkanı Osman Kaya, “Genç Sağlık Sendikası olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel Antalya organizasyonumuzda 1.500’ü aşkın üyemizi misafir etmekten büyük mutluluk duyduk. Kişisel gelişim seminerleri, sendikal iletişim eğitimleri, farklı spor dallarında yarışmalar ve sosyal-kültürel etkinliklerle üyelerimizin yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Kısa bir süre içinde ülkemizin sendikal tarihine damga vuran teşkilatımızı yürekten tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
(BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)