1. Haberler
  2. Sağlık
  3. İzmir Dişhekimleri Odası Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi

İzmir Dişhekimleri Odası Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Dişhekimleri Odası (İZDO) tarafından düzenlenen Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi, Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşti. Kongrede sektör temsilcileri ve akademisyenler bir araya geldi. Bilimsel Komite Başkanı Prof. Dr. Murat Türkün, açılış konuşmasında, İzmir’in önde gelen üniversiteleriyle birlikte çalışarak zengin bir içerik hazırladıklarını belirtti.

Kongre Detayları ve Katılımcılar

Prof. Dr. Türkün, kongrenin tüm diş hekimliği disiplinlerini içine alan 39 konferans, sözlü bildiri ve sunumlarla güncel bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığını vurguladı. Binlerce diş hekimi ve diş hekimliği fakültesi öğrencisinin katıldığı kongre, sektördeki gelişmelerin paylaşıldığı önemli bir platform oldu.

Kongre Organizasyonu ve Destekleyen Firmalar

Kongre Genel Sekreteri Serdar Devrim Erkmen, kongreye katkı sağlayan firma ve kurumlara teşekkür ederek, stand alanında gerçekleşen etkinliklerin önemine değindi. Ana sponsor Megagen ve destek sponsorları Topçu, Sis Diş ve Bahadır Dental firmalarına destekleri için teşekkür edildi. Etkinlikte 2 bin metrekarelik alanda katılımcı firmaların ürünlerinin sergilendiği belirtildi.

İZDO Başkanı Deniz Çağında’nın Değerlendirmesi

İZDO Başkanı Deniz Çağında, kongrenin Türkiye’nin en geniş katılımlı diş hekimliği etkinliklerinden biri olduğunu vurgulayarak, meslektaşların mezuniyet sonrası eğitim ihtiyacını karşılamak adına önemli çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Çağında, odanın eğitim ve bilim vurgusuyla sektöre önemli katkılar sunduğunu belirtti.

Eğitim ve Mesleki Sorumluluk

Eğitim ve Mesleki Sorumluluk

Çağında, meslek odalarının meslektaşlarının sürekli eğitim ihtiyaçlarını karşılamada önemli rol oynadığını belirterek, İZDO’nun düzenlediği seminerler, kurslar ve kongrelerle bu alandaki ihtiyaca cevap verdiklerini dile getirdi. Ayrıca, meslektaşların ve sektörün gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen etkinliklerin önemine vurgu yaptı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
İzmir Dişhekimleri Odası Uluslararası Bilimsel Kongre ve Sergisi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir