İzmir sağlık sektörüne yaptığı yatırımlarla öne çıkan Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Serdar Seven, sağlık sektörünün önemli temsilcileri ile grubun 27. hizmet yılını kutladı. İzmir Arena’da gerçekleştirilen gecede konuşan Dr. Seven, başarının ekip işi olduğunu vurgulayarak tüm çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.
2 Yeni Şube Açılıyor
Yıllardır İzmir’de kaliteli hizmet anlayışını benimseyen Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu, Alsancak ve Karşıyaka’da toplamda 1500 metrekarelik alana sahip 2 yeni şubenin 2023 yılında hizmete gireceğini duyurdu. Dr. Seven, yeni şubelerin kalite standartlarını artırarak bölgedeki laboratuvar hizmetlerine yeni bir bakış açısı getireceğini belirtti.
Yılda 1 Milyon Test
Grup bünyesinde yılda 1 milyonun üzerinde test yapıldığını belirten Uzm. Dr. Seven, ileri teknolojiler ve yöntemlerle hizmet verdiklerini ve vatandaşların sağlığına katkı sağladıklarını ifade etti. Son 6 yılda büyük bir büyüme gösterdiklerini ve Ege Bölgesi’nin referans laboratuvarı olma hedefiyle ilerlediklerini söyledi.
Sanat ve Müzik Dolu Gece
Gece, Enjoy Orkestrası ve Deniz Kınay’ın renkli performanslarıyla başlarken, ilerleyen saatlerde ünlü sanatçı Yılmaz Morgül sahne aldı. Kendi doğum gününe denk gelen gecede sahne alan Morgül, Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu’nun 27. yılını kutlayarak başarılar diledi.
Gelecek Hedefler
Dr. Seven, şirket içi eğitim programları ve sürekli yatırımlarla hedeflerini gerçekleştirdiklerini belirterek, gelecekte de büyüme ve gelişimi sürdüreceklerini vurguladı. Grubun sağlık sektöründeki öncü konumunu koruyarak hizmetlerini genişletmeyi amaçladıklarını söyledi.
(BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)