Kamu Çalışanları İçin Tarihi Çağrı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kamu Birliği Konfederasyonu ve Genç Sağlık Sendikası Genel Başkanı Osman Kaya, 3+1 sözleşmeli olarak çalışan memurlar için tüm sendikalara önemli bir çağrıda bulundu. “3+1’in Kaldırılması için Gelin Tek Ses Olalım”

Genel Başkan Kaya, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “3+1 sözleşmeli olarak atanan meslektaşlarımızın yaşadığı mağduriyeti sonlandırmak için bir araya gelme zamanı geldi. Bu sebeple, tüm sendikaları destek verecekleri bir organizasyona katılmaya davet ediyorum.

3+1 Sağlık Şurası

3+1 sözleşmeli olarak çalışan sağlık personeli için düzenlenecek olan 3+1 Sağlık Şurası, 3-4 Mayıs tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek. Bu önemli etkinliğe, tüm sağlık sendikalarının katılımı beklenmektedir.

Genel Başkan Kaya, bu çağrıyla ilgili olarak şunları söyledi: “3+1 sözleşmeli çalışan meslektaşlarımızın yaşadığı zorlukları gündeme taşımak ve çözüm yolları üzerine birlikte düşünmek adına 3+1 Sağlık Şurası’nı gerçekleştireceğiz. Tüm sendika temsilcilerini ve 3+1 sözleşmeli çalışanları bir araya gelmeye davet ediyorum.”

Ortak Mücadele Çağrısı

3+1 sözleşmeli çalışanların karşılaştığı zorluklara dikkat çeken Kaya, sendikaların isim ve görüş farklılıklarını bir kenara bırakarak ortak bir mücadele yürütme çağrısında bulundu. Birlik olmanın önemine vurgu yapan Kaya, “3+1 sözleşmeli çalışanlar için verdiğimiz mücadelede güç birliği yaparak daha etkili adımlar atabiliriz” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Kamu Çalışanları İçin Tarihi Çağrı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir