Küba’da Kanser Tedavisi ve Türklerin Deneyimleri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küba’da Kanser Tedavisi

Türk Gezgin ve Blog Yazarı Derya Deniz Şahin, dünya turunu sürdürürken son 5 yıldır Küba’da yaşamaktadır. 49 ülkeyi gezen Şahin, yaklaşık 1 buçuk yıldır Küba’da bulunmaktadır. Kendisine ulaşan veya karşılaştığı kanser hastalarıyla röportajlar gerçekleştirerek sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulunan Şahin, Küba’da kanser tedavisi hakkında merak edilenleri ve tedavi süreçlerini paylaşmaktadır.

Küba’ya Kanser Tedavisi için Giden Türkler

Küba’ya Kanser Tedavisi için Giden Türkler

  • Küba ve Kanser Tedavisi konusunda merak edilen sorular üzerine tedavi amacıyla ülkeye gelen vatandaşlarla görüşmeler gerçekleştiren Derya Şahin, Türk vatandaşlarından da röportajlar yapmaktadır.
  • Ankilozan Spondilit (omurilik kemiği iltihabı) rahatsızlığı nedeniyle tümör oluşan G.B., Türkiye’de tedavi seçeneklerini araştırarak riskli bir ameliyat yerine Küba’da tedavi görmeye karar vermiştir.
  • Meme kanseri tedavisi için Küba’ya gelen S.A. ve eşi A.A., tedavi süreci hakkında bilgiler paylaşarak Türkiye’de yapılan tetkikleri Küba’da tekrarlamaya karar vermişlerdir.

Kanser tedavisi için Küba’ya giden Türk vatandaşları, bazen sosyal medya aracılığıyla Derya Deniz Şahin’e ulaşarak deneyimlerini paylaşmaktadır.

(BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Küba’da Kanser Tedavisi ve Türklerin Deneyimleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir