Mansur Yavaş ve Kemal Kılıçdaroğlu

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Cumhurbaşkanı Adayı Yardımcısı Mansur Yavaş, ‘SMA tarama testlerini biz belediyelerde başlattık’ sözünü Babala TV’de katıldığı programda söyleyen CHP Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek çıktı. Yavaş’a Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan cevap geldi. Koca uzun sorular yönelttiği tweetinin sonunda, “Sayın Yavaş, Ben bu soruların hepsinin cevabını biliyorum. Sizin cevap vermenizi bekleyeceğim. Cevabınızın 14 Mayıs akşamı milletimizin huzurunda yaptığınız açıklamalar gibi olmamasını temenni ederim” dedi. Yavaş, Bakan Koca’nın sorularına yanıt verdi.

Mansur Yavaş ve Kemal Kılıçdaroğlu

Soru Yağmuruna Tutulan Mansur Yavaş

Soru Yağmuruna Tutulan Mansur Yavaş

Bakan Koca, Yavaş’ı Soru Yağmuruna Tuttu! Yavaş’ın yanıtına Bakan Koca uzun bir yanıt verdi ve bir dizi detaylı soru yöneltti. Bakan Koca, Yavaş’ın iddialarına cevap aradı ve detaylı bilgi talep etti.

Yavaş’ın Koca’ya Yanıtı

Yavaş'ın Koca'ya Yanıtı

Yavaş, Bakan Fahrettin Koca’nın sorularına twitter üzerinden yanıt verdi. Yavaş, kendisine yöneltilen sorulara detaylı bir şekilde yanıt vererek, Belediye’nin attığı adımları ve uygulamaları açıkladı. Ayrıca, sağlık politikaları üzerine önerilerde bulundu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Mansur Yavaş ve Kemal Kılıçdaroğlu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir