Sağlık Personeli Banka Promosyonları Bekliyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık personelleri, banka promosyonları konusunda Cumhurbaşkanlığı Kararnamesini bekliyor. Birlik Sağlık Sen Genel Başkanı Ahmet Doğruyol, konu hakkında açıklamalarda bulundu. Doğruyol, banka promosyonlarının ödenmesi süreciyle ilgili detayları paylaştı.

Banka Promosyonları Ödeme Süreci

Ahmet Doğruyol’un açıklamalarına göre, banka promosyonları en az iki en fazla beş yıllık periyotlarla ödeniyor. Bankalar teklif veriyor, kurum yöneticileri en avantajlı teklifi seçiyor. Ancak, son zamanlarda ödemelerde gecikmeler yaşanıyor ve sağlık çalışanları bu durumdan mağdur oluyor.

Beklentiler ve Ekonomik Durum

Son yıllarda ekonomik krizin etkisiyle alım gücü düşen sabit ücretlilerin banka promosyonlarına olan ihtiyacı artmış durumda. Bankaların karlarının artmasına rağmen, çalışanların alım gücünün korunması için adımlar atılması bekleniyor.

Yetkili Sendika ve Çözüm Arayışı

Yetkili Sendika ve Çözüm Arayışı

Çalışanlar, yetkili sendikaların banka promosyonları konusundaki sessizliğine tepki gösteriyor. Toplu sözleşmelerde yapılan anlaşmaların memurları mağdur ettiği düşünülüyor. Çalışanlar, promosyonların hızlı bir şekilde ödenmesi için çözüm bekliyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Personeli Banka Promosyonları Bekliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir