Türkiye Temsilcileri Özbekistan Sağlık Turizmi Fuarında

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özbekistan Sağlık Turizmi Fuarı’nda Türkiye Temsilcileri

Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te düzenlenen 2. Özbekistan Sağlık Hizmetleri ve Sağlık Turizmi Fuarı’na, Türkiye’nin öncü sağlık turizmi acentesi Hoops World Tourism da katıldı. Fuarda, Türkiye’nin sağlık turizmi konusundaki deneyim ve hizmetleri büyük ilgi gördü.

Stratejik İş Birliği Anlaşması

Hoops World Tourism, Özbekistan’daki bir sağlık turizmi acentesiyle fuar kapsamında stratejik iş birliği anlaşması gerçekleştirdi. Bu anlaşma, Türkiye’nin sağlık turizmindeki gelişmelerin uluslararası alanda daha da güçlenmesine olanak sağlayacak.

Hoops World Tourism Yönetim Kurulu Başkanı Afet Ayaz, fuar sonrası yaptığı açıklamada, “Özbekistan’daki yoğun ilgi ve alaka bizim için büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Dünya geneline sağlık hizmetleri sunma hedefimiz doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Ayaz ayrıca, “Türkiye’nin sağlık turizmindeki hızlı büyümesi, uluslararası alanda da dikkat çeken bir konumda. Bu iş birliği, Türkiye’nin sağlık turizmi alanındaki liderliğini pekiştirecek önemli adımlardan biri” şeklinde konuştu.

Geçtiğimiz günlerde birinci yıl dönümünü kutlayan Hoops World Tourism, gerçekleştirdiği başarılı iş birlikleriyle uluslararası alanda önemli adımlar atmaya devam ediyor. Özbekistan’daki anlaşma, gelecekte yapılacak iş birliklerinin sadece bir başlangıcı olarak nitelendirildi. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Türkiye Temsilcileri Özbekistan Sağlık Turizmi Fuarında

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir