Ulaşım Sorunu ve Yönetim Problemleri

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir Bayraklı Şehir Hastanesinde ulaşım sorununun çözülememesi, liyakatsiz yöneticilerin iş başına gelmesi, yöneticilerin Mobbing yaptığı iddiaları, merkezde açık kalan devlet hastanelerindeki personel sorununun İzmir Sağlık Sisteminde kaosa neden olduğu öne sürüldü.

SES Basın Açıklaması

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) 1 ve 2 No’lu Şubeleri, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi’nin açılışının ve kentteki sağlık sisteminin yeniden düzenlenmesinin yarattığı sorunlar hakkında bir basın açıklaması düzenledi.

Yap-İşlet-Devret Modeli ve Özelleştirme

Bayraklı Şehir Hastanesi, Kamu Özel Ortaklığı Kanununa dayanan Yap-İşlet-Devret modeliyle açılmıştır. Bu modelle kamu kaynaklarının özel şirketlere aktarılması ve sağlık hizmetlerinin özelleştirilmesi eleştirilmektedir.

Acil Servis Sorunları ve Çözüm Önerileri

Şehir hastanesinde ve diğer hastanelerde acil servislerde yaşanan sorunlar, poliklinik randevuları, personel yetersizliği ve yönetim problemleri detaylı bir şekilde ele alınmıştır. Çözüm önerileri arasında personel sayısının artırılması, nöbet düzenlemelerinin yapılması ve güvenlik önlemlerinin alınması yer almaktadır.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Ulaşım Sorunu ve Yönetim Problemleri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir