1. Haberler
  2. Eğitim
  3. Bakan Tekin İl Müdürleriyle Toplantı Düzenledi

Bakan Tekin İl Müdürleriyle Toplantı Düzenledi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) koltuğuna oturan Bakan Yusuf Tekin, deprem bölgesi dışındaki 71 ilin il milli eğitim müdürleriyle bir araya gelerek toplantı düzenledi. Toplantıda Bakan Tekin, yeni dönemde eğitim yöneticileri ve öğretmenlerle istişarelerde bulunacaklarını belirtti.

Bakan Tekin’den İl Müdürlerine ‘Ekip Ruhu’ Vurgusu!

Bakan Tekin’den İl Müdürlerine ‘Ekip Ruhu’ Vurgusu!

Bakan Yusuf Tekin, toplantıda yaptığı konuşmada, Milli Eğitim Bakanlığının geçmişte çeşitli saldırılara ve iftiralara maruz kaldığını ancak ekip ruhuyla bu zorlukların üstesinden geldiklerini vurguladı. Tekin, birlikte hareket etmenin başarılarının anahtarı olduğunu belirtti.

“Türkiye Yüzyılının İnşaası İçin Hiçbir Fedakarlıktan Kaçınmayacağız!”

Bakan Tekin, eğitim ailesi olarak Türkiye Yüzyılı’nın inşası için fedakarlık yapmaktan kaçınmayacaklarını dile getirerek il milli eğitim müdürlerine çağrıda bulundu. Tekin, birlikte çalışmanın ve ortak hedeflere yönelmenin önemine vurgu yaptı.

MEB Maarif Davası İçin Mücadele Edecek

Bakanlık olarak bir aile olarak maarif davası için mücadele edeceklerini belirten Tekin, il yöneticilerine uyum ve iş birliği çağrısında bulundu. Tekin, uyumlu bir çalışma ortamının başarı için temel olduğunu vurgulayarak destek sözü verdi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Bakan Tekin İl Müdürleriyle Toplantı Düzenledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir