Huzurevi Ziyareti ve Yaşlı Bakımı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile ve Çocukluk Hatıraları

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Maltepe Huzurevi’ni ziyaret ederek dedesi ve anneannesinin yanında geçen çocukluk hatıralarını paylaştı. Göktaş, dedesinin marketinde büyüdüğünü belirterek duygusal anlar yaşadığını ifade etti.

Büyüklerin Önemi ve Değerleri

Büyüklerin Önemi ve Değerleri

Bakan Göktaş, ziyaret sırasında büyüklerin toplum için önemini vurgulayarak, onların yaşam deneyimlerinin gençlere yol gösterici olduğunu dile getirdi. Ayrıca, büyüklerin aktaracağı değerlerin toplum için son derece kıymetli olduğunu belirtti.

Huzurevi Bakım Hizmetleri ve Kalite Standartları

Bakan Göktaş, kurumsal bakım hizmetlerine verilen önemi vurgulayarak, ülke genelindeki huzurevi ve yaşlı bakım merkezlerine verdikleri destekten bahsetti. Yaşlılara kalite standartlarında bakım ve rehabilitasyon hizmeti sağladıklarını ve yaşlıların yaşam kalitesini artırmak için çalıştıklarını ifade etti.

Sosyal Katılım ve Mutluluk Kaynakları

Huzurevi ziyareti sırasında yaşlıların sosyal hayata katılımlarını teşvik etmeyi amaçladıklarını belirten Bakan Göktaş, el sanatları sergilerini ve spor etkinliklerini önemsediğini ifade etti. Ayrıca, yaşlılardan aldığı duaların kendileri için büyük bir değer taşıdığını ve yaşlılara hizmetin kutsal bir görev olduğunu vurguladı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Huzurevi Ziyareti ve Yaşlı Bakımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir