Özel Öğretim Kurumu Öğretmenlerinin Ulaşım İndirimi Talebi

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir’de özel öğretim kurumlarında çalışan öğretmenler, kamudaki meslektaşları gibi indirimli öğretmen ulaşım kartı hakkına sahip olmadıklarını belirterek, mağduriyetlerinin giderilmesini istiyorlar.

Özel Sektör Öğretmenleri Tunç Soyer’e Sözünü Hatırlattı

Özel kurum öğretmenleri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile 14 Ağustos’ta gerçekleştirdikleri görüşmede, indirimli ulaşım kartı hakkı konusundaki sözünü hatırlatmak için Güzelyalı sahilinde pankart açtılar. Pankartta “Ulaşımda eşitlik istiyoruz. Sözünü Tut Tunç Soyer…” yazısı yer aldı.

  • Özel öğretim kurumlarında çalışan öğretmenler, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı olarak görev yapmaktadır. Kamudaki öğretmenlerle aynı haklara sahip olmaları gerektiğini vurgulamaktadırlar.
  • Özel sektör öğretmenleri, İstanbul, Kocaeli, Diyarbakır, Bursa, Adana, Mersin, Eskişehir gibi illerde öğretmenler için ulaşım indirimlerinin yasal dayanaklarla sağlandığını belirtiyorlar.
  • İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in özel sektör öğretmenlerine verdiği indirimli ulaşım kartı hakkı sözü, öğretmenler tarafından takip edilmekte ve taleplerinin yerine getirilmesini beklemektedir.

Özel öğretim kurumu öğretmenleri, hakkaniyet ve adalet ilkesi çerçevesinde Tunç Soyer’in verdiği sözü yerine getirerek, indirimli ulaşım imkanına kavuşmayı umut ediyorlar.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Özel Öğretim Kurumu Öğretmenlerinin Ulaşım İndirimi Talebi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir