Expomed Eurasia Fuarı: Medikal Endüstrinin Buluşma Noktası

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30. Expomed Eurasia Fuarı: Medikal Endüstrinin Buluşma Noktası

30. Expomed Eurasia Fuarı: Medikal Endüstrinin Buluşma Noktası

Medikal endüstrinin ve sağlık sektörünün heyecanla beklediği Uluslararası İstanbul Tıbbi Analiz, Teşhis, Tedavi, Koruma, Rehabilitasyon, Laboratuvar Ürün, Cihaz, Sistem, Teknoloji, Donanım ve Hastaneler Fuarı Expomed Eurasia, 30. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. 16-18 Mart tarihleri arasında Büyükçekmece – İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuar, 500’ün üzerinde yerli ve yabancı medikal firmayı bir araya getirecek.

Expomed Eurasia Fuarı’nda Neler Olacak?

  • Elektro Medikal Ekipman ve Medikal ve Laboratuvar Teknolojileri
  • Ortopedi – Fizik Tedavi – Rehabilitasyon
  • Sarf Malzeme ve Tek Kullanımlık Ürünler
  • Hastane Yapı ve Tıbbi Tesis Yönetimi
  • OTC (Reçetesiz Ürünler)

İnovasyon Alanı: Yenilikçi Çözümler ve Projeler

Expomed Fuarı’nda yer alacak İnovasyon Alanı, sağlık alanındaki yenilikçi ve yaratıcı projeleri destekleyerek, yerli ürünleri uluslararası arenaya taşımayı hedefleyen girişimcileri bir araya getiriyor. Bu alanda gerçekleşecek sunumlar ve panellerle medikal alandaki en son yaklaşımlar ve uygulamalar ele alınacak.

Hibrit Format: Fiziki ve Dijital Buluşma

Expomed Eurasia, 2020 yılından beri hibrit formatta düzenleniyor. Fiziki fuarın yanı sıra, dijital çözümlerle katılımcı firmaları ve fuar ziyaretçilerini online iş ağı platformu “Business Connect Programı” üzerinden de bir araya getiriyor. Bu sayede, fuar katılımcıları hem fiziki hem de dijital ortamda iş bağlantıları kurabiliyorlar.

Özel Etkinlikler ve Sunumlar

Expomed Eurasia Fuarı, İstanbul Sağlık Endüstrisi Kümelenmesi (İSEK) iş birliği ile düzenlenen özel etkinlikler ve sunumlarla zenginleştirilecek. Bu sayede, medikal sektörünün önde gelen isimleri bir araya gelerek sektördeki gelişmeleri ve gelecek trendleri tartışacaklar.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Expomed Eurasia Fuarı: Medikal Endüstrinin Buluşma Noktası

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir