Sağlık Sen İzmir 2 No’lu Şube’de Olağanüstü Seçim Kararı Alındı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sağlık Sen İzmir 2 No’lu Şube’de genel merkez kararıyla 14 Ekim Cumartesi günü Olağanüstü Seçim kararı alındı. Sağlık Sen İzmir 2 No’lu Şube İl Başkan Yardımcısı Adnan Demirbaş, daha güçlü, şeffaf, sağlık personelinin her an yanında olacak bir yönetim için yönetime aday olduklarını açıkladı.

Adnan Demirbaş: “Kazanan Sağlık-Sen Olacak”

Demirbaş, seçim kararı konusunda kamuoyuna açıklama yaptı. Sahanın beklentilerinin karşılanacağı, sağlık çalışanlarına hak ettiği sendikacılık hizmetinin sunulacağını amaçlayarak yola çıktıklarını ve mevcut yönetim yapısını iyileştirerek kazananın Sağlık Sen çatısı altında tüm sağlık çalışanlarının olacağını ifade etti.

Sahanın Desteğinin Farkındayız. Sağlık Sen Bayrağını En Üst Seviyeye Taşıyacağız

Teşkilattaki her üyeye sahip çıkan, sorun ve talepleri ile ilgilenecek, sağlıkta yaşanan sorunların giderilmesinde var gücüyle çalışan yeni bir yönetim oluşturduklarını anlatan Demirbaş, sahada kendilerine olan büyük desteğin farkında olduklarını ve bu güç ve azimle Sağlık Sen bayrağını en üst seviyeye taşıyacaklarını söyledi.

4 Yönetim Kurulu Üyesi “Seçim” İstedi

Demirbaş, “3 dönemdir başarılı giden bir şubede önce İl Başkan Yardımcısı (şube sekreteri) Seher Akbulut’un yönetimden istifa etmesi, ardından 4 yönetim kurulu üyesinin olağanüstü seçim isteyerek İl Başkanı Ekrem Özdemir’in karşısına geçmesi, delegasyonun çoğunluğunun Sağlık Sen Genel Merkezine yazılı olarak başvuruda bulunması kafalarda Sağlık Sen teşkilatında soru işaretleri bırakmaktadır” dedi. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Sağlık Sen İzmir 2 No’lu Şube’de Olağanüstü Seçim Kararı Alındı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir